Konkurs kolęd pt.:,,Choinek blask”

Konkurs-Choinek-blask-30Dnia 13.01.2016r. odbył się wyjazd do Kielc na Świętokrzyski Szkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Utworów Bożonarodzeniowych pt.: „Choinek blask”. Konkurs został zorganizowany przez SOSW w Kielcach ul. Warszawska. Uczestnicy konkursu prezentowali się w dwóch kategoriach: kolęda i wiersz bożonarodzeniowy. Nasz warsztat reprezentowały: Adamina Orzechowska i Aneta Wróbel, jako publiczność udział wzięli: Dariusz Aplas, Andrzej Pożoga, Tomasz Matysek, Grzegorz Lipa, Wioleta Kulik a opiekunami grupy byli: p. Iwona Lipiec i br. Grzegorz Baczyński. Nasze podopieczne wykonały kolędę pt.: ,,Bóg w stajni”, natomiast Aneta Wróbel wyrecytowała wiersz pt.: ,,Szła kolęda”. Aneta w tej kategorii zajęła I miejsce.
Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody za udział w konkursie. Organizatorzy zapewnili ciepły posiłek i napoje dla wszystkich.

Czytaj dalej Konkurs kolęd pt.:,,Choinek blask”

Serdeczne podziękowania

Serdeczne słowa podziękowania kierujemy do Wójta Gminy Pawłów – Pana Marka Wojtasa. Pan Wójt wspomógł nasz warsztat w pracach remontowych. Oddelegowani przez niego pracownicy ułożyli płytki ceramiczne w naszej jadalni. Za okazaną pomoc i wsparcie jesteśmy bardzo wdzięczni.
Pracownicy i uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kałkowie- Godowie.