Festiwal Piosenki Skarżysko-Kamienna 2023

17 maja 2023r. w Miejskim Centrum Kultury odbył się XXXII Festiwal Piosenki, organizatorem Festiwalu był Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Skarżysku-Kamiennej oraz Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Umysłowo i Ich Rodzinom PRAXIS, a koordynatorami edycji 2023 byli Katarzyna Sieczka, Ewa Płusa, Ewa Ziarkowska. Honorowy patronat objął Starosta skarżyski Artur Berus.Swoje artystyczne umiejętności zaprezentowało 20 zespołów z terenu województwa świętokrzyskiego. Nasz warsztat reprezentowali: Piotr K., Paulinka Ż, Agnieszka CH., Agnieszka K., Jakub S., do piosenki Solo, Solo Blanki. w nagrodę dostali sprzęt AGD – gofrownicę.

Zadanie współfinansowane przez Powiat Skarżyski w ramach Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Skarżyskiego w 2023 roku z zakresu kultury.

Zadanie współfinansowane przez Województwo Świętokrzyskie w 2023r z zakresu kultury.

Zadanie współfinansowane przez Gminę Skarżysko- Kamienna w ramach Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań publicznych w 2023 roku z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.